גילראיין

עד גיל 19 חייה היו פשוטים ונפלאים ממש. היא חיה עם אחיה הגדול, ת’ורונדיר. החל מגיל 16 החלה להצטרף אליו לציד, והוא אפילו לקח אותה למספר מסעות קצרים. באחד המסעות האחים הגיעו לעיר האגם, ושם בפונדק קטן הכירו את ברגיל – איש צעיר שתמיד חיפש לחקור ולחקור. עבר זמן, ברגיל וגילראיין התארסו. לאחר המאורע המשמח, יצאה גילראיין אל ת’ורונדיר, וברגיל אל משפחתו, לפני שיתחילו את חייהם המשותפים.
את ת’ורונדיר גילראיין מצאה בשיאו של קרב, ומיד הצטרפה לטובת אחיה. מה שגילראיין לא ידעה, זה שבקצה קרחת היער עמד ברגיל, שהספיק להשיג אותה. הוא צפה בקרב ורצה לעזור גם הוא. החץ ששוחרר מהקשת של גילראיין פספס את מטרתו – ופגע בברגיל. הפצע אמנם לא היה קשה, אבל ברגיל היה עייף לאחר מסע, ופצוע בקרב. החץ התועה של ארוסתו הכניע אותו, הוא לא שרד.
אחרי אותו קרב, גילראיין לא מצאה לעצמה מקום. היא שוטטה בדרכים, למדה על אודות הממלכה הצפונית ועל יצורי האופל, ונלחמה באותם יצורים אם פגשה כאלו שהייתה יכולה להתמודד איתם.
כעת היא בת 21, ממשיכה במסעותיה, מקיימת את הבטחתה לעצמה: להגן על כל אלו שלא יכלו להגן על עצמם – להציל כמה שיותר חיים, כפיצוי על חיי ברגיל שקטעה. מפעם לפעם חוזרת לעיר האגם כדי לנוח ולצבור כוחות. בפעמים אלו מקפידה להיכנס לפונדק הקטן בו הכירה את ברגיל יחד עם ת’ורונדיר. בפונדק תמיד משאירה הודעה לת’ורונדיר, שהיא בסדר, ושומעת מבעל המקום שגם אחיה בריא ושלם.

גילראיין

Tales From Wilderland DiceWizard IrenIgnatov