Tales From Wilderland

ריקאפ 15.2.16

הקרב מול היצור האפל מתחיל. הוא מאוד מוכשר בחנית, והוא כמעט פוצע את גילראיין, שברגע האחרון מצליחה להציל את עצמה מפציעה אנושה ורק חוטפת מעט נזק.
אמנם יש הרבה דרכים להתגבר על צללים, אבל אחת מהדרכים הלא צפויות היא לתקוע להם גרזן בפנים. רגין חובט ביצור עם הגרזן שלו, וגורם לו לא מעט נזק. אמלמלא היצור היה רפא, הגרזן של רגין היה נכנס להיסטוריה של הארץ התיכונה…גילראיין נכשלת כישלון מוחץ בלתקוף את הרפא, מעניקה לו הזדמנות להתקפה ייחודית. גיזמונד מפספס את היצור, כמו גם טובולד, שיורה חץ בוער וצועק ליצור שאם הם ערים, כנראה שלא לילה עכשיו ומקומו לא כאן. גילראיין נזכרת שהיצור הזה פחדן מטבעו, וצועקת זאת לשאר החבורה, בעוד החנית של הרפא מפלחת אותה. רגין מרים את הגרזן שלו בשנית, מצטער שאין לו מגן להכות בו, כדי להפחיד את הרפא, מוריד לו את המוטיבציה לתקוף את החבורה. גיזמונד מנסה להיראות מאיים, אך נכשל כישלון מוחץ גם בזה. טובולד מבעיר עוד חץ, מנופף אותו מול פניו של הרפא, וקורא “אני רוצה לעשות איתך עסקה! אם תוביל אותנו בעקבותיו של דינדין, נעזוב אותך לנפשך”. הוא ממשיך לדבר ונראה מהודר פתאום, כאילו לא דבקו בו תלאות הקרב. גילראיין בוהה בו בהשתוממות, בעוד הרפא מפסיק לרחף, ואומר “האא, כשחושבים על זה, באמת סתם עברתם פה. כן כן, המשיכו בדרככם. רק כבו את המדורה בבקשה”, והולך. רגין מעביר את מבטו מהגרזן לטובולד, “הגרזן שלי היה אמור לעשות עבודה יותר טובה!” קרא במחאה.
הלילה עובר בשקט, בלי עוד תקריות. בבוקר, גילראיין עושה חייל, ועולה בקלות על עקבותיו של דינדין. באמצע הדרך, היא שמה לב לעקבות גובלינים. לאחר שהחבורה שהמשיכה ללכת בעקבות דינדין ועקבות הגובלינים, היא מוצאת בצד השביל יש סוס שבכתפו נעוץ חץ גובליני. גילראיין מטפלת בפצע של הסוס, וקובעת שהחץ לא מורעל. טובולד מחפש סימנים לדינדין, אך לא מוצא דבר.
בשעת בין-ערביים, החבורה מבחינה במדורה גדולה במרחק. בהתקרבם, גיבורינו מבחינים במצודה ישנה, מוקפת בחומת עפר עגולה. במרכז, ישנם אנשים עם כירכרות סוסים, שומרים על סחורתם. מבין האנשים, ניגש לחבורה איש גבוה ומזוקן, לבוש היטב. טובולד שואל אותו אם ראה את דינדין, בצורה לא הכי מנומסת (למרבה ההפתעה). האיש (איש ביאורן) רוטן על נימוסיו של ההוביט, ומסביר לו שלראות את ביאורן משתנה לדוב זו ברכה שמיועדת לאויביהם של אנשי ביאורן. האיש מציג עצמו בתור איוגאר ארוך-רגל. לאחר שטובולד שואל אותו בשנית לדינדין (ומתנצל על טעותו), איוגאר מספר לחבורה כי דינדין נמצא איתו במחנה. הוא מכניס את החבורה מהר לתוך המחנה, ומסביר את המצב “ובכן, אתם מבינים, אנחנו כאן כבר כמה ימים, ולא יכולים לעזוב. כל המקום מוקף בחבורות גובלינים שתוקפים אותנו בלילה, והשיירה שלנו איטית מדי מכדי להגיע למקום הבטוח הבא בזמן. כל מה שיש לנו לעשות זה לחכות שיימאס להם והם ייברחו מכאן”.
רגין מבין שהמחנה בכלל לא מוכן לקרב, ומנסה לחלק לאנשים מסביב פקודות על מנת שיתחילו להכין את המחנה למתקפה של הגובלינים, אך ללא הועיל. טובולד מנסה לעזור לו עם כישורי הדיבור שלו, וכמובן מצליח (למרות שמידת ההצלחה שלו נמוכה מהרגיל). האנשים מקשיבים לשניים, ומתחילים להכין את המחנה להתקפה.
לטובולד ולדינדין יש איחוד משפחתי מרגש, ושניהם מתחבאים מתחת לכרכרה (טובולד שמע שיש אורקים).
איוגאר מציג את התוכנית שלו, שהיא להדליק מדורה גדולה שתפחיד את הגובלינים, ולשמור עליה גדולה כמה שאפשר

Comments

DiceWizard dragonsplash448

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.